Lista takmičara

Br. Ime i prezime Spol Država Kategorija Klub Paket
1 Ognjen Stojanović M SRB Seniori VIP EXTRA
2 Andrej Vištica M HRV Age Group 1 VIP EXTRA
3 Vladimir Danko M SRB Seniori VIP EXTRA
4 Lana Gavrilovic Ž SRB VIP EXTRA
5 Neira Odobašić Ž BIH VIP EXTRA
6 Nikolina Kopanja Ž BIH VIP EXTRA
7 Stefan Hofbauer M AT Age Group 1 VIP EXCLUSIVE
8 Belmin Godinjak M BIH U23 VIP EXTRA
9 Edin Rašidagić M BiH U40 OSNOVNI
10 Sanjin Bećirbegović M BIH Age Group 3 5ELEMENT2031 OSNOVNI
11 Arman Livadić M BIH U23 PLIVAČKI KLUB SPORT TIME OSNOVNI
12 Ervin Pašić M BIH Age Group 1 5ELEMENT2031 OSNOVNI
13 Irfan Godinjak M BIH Age Group 2 Symphony OSNOVNI
14 Adnan Pašić M BiH Age Group 1 Triton OSNOVNI
15 Asmir Klapuh M BiH Age Group 2 Police Team DKPT OSNOVNI
16 Velimir Gavran M BiH Age Group 2 Police Team DKPT OSNOVNI
17 Nikola Rističević M BiH Age Group 1 Triatlon Klub Istočno Sarajevo VIP EXTRA
18 Dalibor Milošević M BiH Age Group 2 Triatlon Klub Istočno Sarajevo VIP EXTRA
19 Anel Talić M BiH Age Group 1 VIP EXTRA
20 Edin Čalkić M BiH Age Group 1 VIP EXTRA
21 Boris Basta M BiH Age Group 1 TRK OSNOVNI
22 Admir Hadžić M BiH Age Group 2 Individualno OSNOVNI
23 Haris Fazlić M BiH Age Group 1 Vogošća 5K OSNOVNI
24 Eldar Hrustemović M BiH Seniori OSNOVNI
25 Jasmin Nukić M BiH Age Group 1 OSNOVNI
26 Amina Šabić Ž BiH Age Group 1 OSNOVNI
27 Dragan Kesić M BiH Age Group 3 OSNOVNI
28 Šuajb Sokolović M BiH Age Group 2 TRITON OSNOVNI
29 Sanel Uzunović M BiH Age Group 2 Oxygen OSNOVNI
30 Goran Valjak M HRV Age Group 1 Oxygen OSNOVNI
31 Arif Jaganjac M BIH Seniori Oxygen OSNOVNI
32 Emir Sulejmanović M BiH Age Group 1 Oxygen OSNOVNI
33 Amer Žilić M BiH Age Group 2 SLF/CR387 OSNOVNI
34 Miloš Jakovljević M BiH U23 22 april OSNOVNI
35 Bojan Krejović M BiH Age Group 2 OSNOVNI
36 Muhamed Đonko M BiH Juniori 5ELEMENT2031 OSNOVNI
37 Kerim Sadiković M BiH U23 "KVS" ORKA VIP NORMAL
38 Adem Đonko M BiH Age Group 2 5ELEMENT2031 OSNOVNI
39 Ibrahim Đonko M BiH U23 5ELEMENT2031 OSNOVNI
40 Vedad Kruho M BiH U23 OSNOVNI
41 Adnan Novo M BiH Age Group 3 OSNOVNI
42 Kemal Sahović M BiH Seniori OSNOVNI
43 Prašević Džan M BiH U23 Sport Active OSNOVNI
44 Mirza Čampara M BiH Age Group 1 PK SHARKS OSNOVNI
45 Faris Odobašić M BiH Seniori TK Triton Sarajevo OSNOVNI
46 Dijana Rađo Ž BiH Seniori OSNOVNI
47 Tihomir Predić M BiH Age Group 3 OSNOVNI
48 Adi Kevrić M BiH Age Group 1 DKPT Team OSNOVNI
49 Vedad Šoše M BiH Seniori OSNOVNI
50 Igor Mandušić M BiH Age Group 2 AK Puls Tomislavgrad OSNOVNI
51 Evelin Avdić M BiH Age Group 2 Plivački klub "Sport Time" OSNOVNI
52 Vedran Vukotić M BiH Age Group 2 OSNOVNI
53 Iman Avdić Ž BiH Kadeti Plivacki klub “Sport Time” OSNOVNI
54 Mirza Hukeljić M BiH Age Group 2 Capital runners 387 OSNOVNI
55 Marko Paovica M BiH Age Group 1 Biciklistički klub Vučji zub Trebinje OSNOVNI
56 Dario Simić M BiH Age Group 1 OSNOVNI
57 Josip Škorić M BiH Age Group 3 Ak Puls Tomislavgrad OSNOVNI
58 Reuf Husejnović M BiH Age Group 2 Capital runners 387 OSNOVNI
59 Kristijan Sindik M HRV Age group 2 TK Kotor VIP EXTRA
60 Aleksandra Tot Ž MNE Age Group 2 TK Kotor VIP EXTRA
61 Dragan Jovanović M MNE Age Group 2 TK Kotor VIP EXTRA
62 Mladen Ilić M MNE Age Group 1 TK Kotor VIP EXTRA
63 Krsto Lalić M MNE U23 TK Kotor VIP EXTRA
64 Nermin Bajrić M BiH Age Group 2 Triatlon klub 072 Zenica OSNOVNI
65 Ferid Ekinović M BiH Age Group 3 Zenica trci OSNOVNI
66 Radoš Tabaković M BiH Age Group 1 PD "Vučji Zub" Trebinje OSNOVNI
67 Almin Pašić M BiH Age Group 1 Running-Trčanje Maglaj OSNOVNI
68 Dino Karakaš M BiH Seniori OSNOVNI
69 Omar Njemčević M BiH Kadeti BIKE4LIFE387 OSNOVNI
70 Faris Njemčević M BiH Age Group 2 BIKE4LIFE387 OSNOVNI
71 Ademir Hasečić M BiH Age Group 1 OSNOVNI
72 Goran Klempić M BiH Age Group 1 OSNOVNI
73 Emina Alagić Ž BiH Juniori A.K.Novi Grad OSNOVNI
74 Vahid Delić M BiH Age Group 1 BIKE4LIFE387 OSNOVNI
75 Ajdin Burnić M BiH Seniori SD Reflex Mostar OSNOVNI
76 Amir Nakić M BiH U23 OSNOVNI
77 Samir Serdarević M BiH Age Group 3 Triatlon klub Triton OSNOVNI
78 Vladimir Lero M BiH Age Group 2 OSNOVNI
79 Berin Alagić M BiH Age Group 2 OSNOVNI
80 Mario Simić M BiH Age Group 1 OSNOVNI
81 Miloš Bodiroga M BiH Seniori PD "Vučji Zub" Trebinje OSNOVNI
82 Jasmin Pandur M BiH Age Group 1 SD Reflex Mostar OSNOVNI
83 Ednan Mačkić M BiH Seniori BIKE4LIFE387 OSNOVNI
84 Ivana Tabaković Ž BiH Age Group 2 PD "Vučji Zub",Trebinje OSNOVNI
85 Benjamin Zametica M BiH Seniori BIKE4LIFE OSNOVNI
86 Snježana Samardžić Ž BiH Age Group 2 Ind OSNOVNI
[table id=2 /]

Triatlon asocijacija u Bosni i Hercegovini

Azize Šačirbegović bb​

O utrci

SPRINT TRIATLON KUP “KULIN BAN” smjestio se na prelijepoj lokaciji Boračkog jezera u sklopu Eko sela Boračko jezero.

Copyright © 2020 TABIH | developed by Hamza Karčić

Top